bezbutlowy serwer wody

BEZBUTLOWY SERWER WODY
! MAŁA ROZLEWNIA WODY W TWOIM ZASIEGU !

BSW LW RS1 (Bezbutlowy Serwer Wody) to:

 • krystalicznie czysta woda o wspaniałym smaku dostępna przez cały czas,
 • opcjonalne systemy podawania wody GAZOWANEJ - BSW LWGAZ
 • niewielka , stała miesięczna opłata bez względu na wielkość spożycia
 • NOLIMIT WATER , nielimitowane ilości wody bez dodatkowych opłat
 • możliwość rezygnacji z czajników
 • możliwość rezygnacji z wody w butlach, a także w małych butelkach – również gazowanej( DOSTEPNE SPECJALNE , WYGODNE , ZWIJALNE BIDONY O POJ.OKOLO 0,5 LITRA-patrz zdjecie)
 • gorąca woda dostępna natychmiast – bez konieczności oczekiwania na jej podgrzanie
 • brak logistyki, woda dostępna bez przerwy
 • oszczędność miejsca w biurze – brak potrzeby skladowania pełnych i pustych butli
 • ochrona miejsca pracy – zmniejszenie do minimum, wizyt dostawcy wody w naszym domu lub firmie
 • eliminacja konieczności dźwigania 20 kg butli przy ich wymianie
 • koszt instalacji u Państwa naszych Serwerow BSW - 0 zlotych.Instalacja jest praktycznie bezinwazyjna.
 • dbanie o środowisko naturalne – eliminacja produkcji i utylizacji butli,zmniejszenie emisji spalin – eliminacja transportu butli

Przy projektowaniu naszych BSW poprosiliśmy naszych
klientów dotychczas korzystających z różnych rozwiązań dostarczania wody pitnej dla swoich
pracowników o określenie jaka forma urządzenia byłaby dla nich najwygodniejsza. Najczęściej
podkreślanymi kryteriami wyboru są prosta obsługa, niezawodność, niski koszt najmu i nowoczesny wygląd. BSW LEPSZAWODA jest urządzeniem wykonanym z najwyższej jakości materiałów (stal chromowoniklowa-kwasówka), a zastosowane w nim
rozwiązania techniczne gwarantują niezawodne działanie i najwyższą jakość filtrowania wody.

Woda wodociągowa jest uzdatniana do celów spożywczych, lecz moze zawierać chlor i inne składniki mogące negatywnie wpływać na jej smak i zapach.Woda wodociagowa w fazie produkcji jest z kazdym rokiem lepsza , smaczniejsza , zdrowsza , ale może też ulegać wtórnemu zanieczyszczeniu w sieci przesyłowej.

Dystrybutor BSW LEPSZAWODA ,to najlepsze rozwiązanie zapewniające wysoką jakość wody do biura, szkoły gabinetu, obiektów użyteczności publicznej, przedsiębiorstw prywatnych czy domu! Oferujemy dystrybutory wody opierające się na kilku stopniowej filtracji oraz działaniu promieni UV. W celu zaoferowania wody najwyższej jakości we wszystkich naszych Serwerach stosujemy minimum trójstopniowe , profesjonalne systemy filtrujące , skladajace sie z filtra sedymentacyjnego , lampy UV oraz filtra z weglem aktywnym, ktore pozwalaja z wody wodociągowej uzyskać wode świeżą , smaczną i bezpieczną , analogiczna parametrami do wod zrodlanych.Dzięki temu woda jest krystalicznie czysta i bezpieczna dla zdrowia. Jednocześnie pozostają w wodzie te składniki i substancje mineralne, które korzystnie wpływają na zdrowie człowieka. W ten sposób oczyszczona woda jest gotowa do spożycia.

NA SPECJALNE ZYCZENIE KLIENTA ROZBUDOWUJEMY SYSTEMY , O ELEMENTY ZMIEKCZAJACE WODE , MINERALIZUJACE WODE , CZY OCZYSZCZAJACE DO BEZWGLEDNEGO H2O-CZYLI SYSTEMY ODWROCONEJ OSMOZY.

 

Coraz wiecej firm w krajach rozwiniętych korzysta z dystrybutorów bezbutlowych. Dlaczego? To kwestia świadomości dotyczącej zdrowia, wygody oraz naszego bezpośredniego wpływu na środowisko będącego skutkiem wybieranych rozwiązań.
Anglia , ktora jest dla nas , dostawców wody pewnym wyznacznikiem trendow , przez ostatnie 2-3 lata , "oddala" blisko 40% rynku dostaw wody na rzecz systemow bezbutlowych.
Niemcy , lider technologicznych rozwiazan i wysokiej swiadomosci dotyczacej standartow pracy , rowniez zmieniaja obraz tego rynku z 30% udzialem w nim ,systemow BSW.Francja- 28% rynku "wodnego" to BSW , ale liderem jest Norwegia , synonim swiezosci , zdrowia , czystosci srodowiska , gdzie ponad 70% urzadzen do serwowania wody , to Serwery Bezbutlowe.

Zapraszamy do wspolpracy.